XB24CDMUIT-001
Digi InternationalDigi International
XB24CDMUIT-001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XB24CDMUIT-001
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena XBEE S2C DIGIMESH 2.4 TH U.FL
Fitxak: 1.XB24CDMUIT-001.pdf2.XB24CDMUIT-001.pdf3.XB24CDMUIT-001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XB24CDMUIT-001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XB24CDMUIT-001 fabrikatzailea Digi International
deskribapena XBEE S2C DIGIMESH 2.4 TH U.FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea EM357
Series - Serieko interfazeak SPI, UART
sentikortasuna -102dBm RF Familia / Estandarra General ISM > 1GHZ
protokoloa - Energia - Irteera 8dBm
Packaging Tray Pakete / kasua Module
Beste izenak 602-1963 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazio DSSS Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 2.4GHz
Datu-tasa 250kbps Uneko - igortzea 45mA
Oraina - Harrera 31mA Antena mota Not Included, U.FL