XB24-WFSIT-001
Digi InternationalDigi International
XB24-WFSIT-001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XB24-WFSIT-001
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE WIFI RP-SMA ANT
Fitxak:
  • Mezua
XB24-WFSIT-001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XB24-WFSIT-001 fabrikatzailea Digi International
deskribapena RF TXRX MODULE WIFI RP-SMA ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5505 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.1 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea -
Series XBee® Serieko interfazeak -
sentikortasuna -97dBm RF Familia / Estandarra WiFi
protokoloa 802.11b/g/n Energia - Irteera 15dBm
Packaging Tray Pakete / kasua Module
Beste izenak 602-1212
XB24WFSIT001
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazio DSSS Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 2.4GHz
Datu-tasa 65Mbps Uneko - igortzea 260mA
Oraina - Harrera 140mA Antena mota Not Included, RP-SMA