X24-019WNT
Digi InternationalDigi International
Digi International
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X24-019WNT
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE ISM>1GHZ WIRE ANT
Fitxak: 1.X24-019WNT.pdf2.X24-019WNT.pdf
  • Mezua
X24-019WNTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X24-019WNT fabrikatzailea Digi International
deskribapena RF TXRX MODULE ISM>1GHZ WIRE ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3283 pcs Datuen fitxa 1.X24-019WNT.pdf2.X24-019WNT.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Erabilitako IC / Taldea -
Series XStream™ Serieko interfazeak UART
sentikortasuna -102dBm RF Familia / Estandarra General ISM > 1GHZ
protokoloa - Energia - Irteera 17dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazio FHSS
Memoria Tamaina - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 2.4GHz Datu-tasa 18.8kbps
Uneko - igortzea 150mA Oraina - Harrera 80mA