X24-019PKC-UA
X24-019PKC-UA
fabrikatzaileak: Digi International
deskribapena: MODEM RF 2.4GHZ 19.2KBPS USB
Stockean: 5026 pcs
Deskarga: X24-019PKC-UA.pdf
RFQ
X24-019PKC-EA
X24-019PKC-EA
deskribapena: MOD RF 24XSTREAM 50MW ETH COMM
Stockean: 5090 pcs
Deskarga:
RFQ
X24-019PKC-RA-W
X24-019PKC-RA-W
deskribapena: 24XSTREAM PKG SER 2.4GHZ 19200
Deskarga:
X24-019PKC-RA
X24-019PKC-RA
deskribapena: MOD RF 2.4GHZ 19.2K RS232/485
Deskarga: X24-019PKC-RA.pdf
X24-019PKC-R
X24-019PKC-R
deskribapena: MOD RF 24XSTREAM 50MW RS232/485
Deskarga: X24-019PKC-R.pdf
X24-019PKI-R
X24-019PKI-R
Deskarga: X24-019PKI-R.pdf
Industria Berriak
Rohm-ek 10 automobilgintzako SiC mosfets gehitzen ditu
ON SiC MOSFET-ak gehitzen ditu
APEC: TI-k lateralki pentsatzen du ac-dc txipa 15mW-ra egonez gero
Babestutako edukia: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X espektro-analizatzailea oso tresna indartsua eta malgua da 9 kHz-tik 1,5 GHz-ko mai...
Fabrikazio erdi ekipamenduak aurtengo% 14 murriztuko dira eta datorren urtean% 27 haziko dute
Aliantza (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex eta STMicroelectronics) 48Vdc-dc ...