X24-009PKC-RA
Digi InternationalDigi International
X24-009PKC-RA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X24-009PKC-RA
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena MOD RF 2.4GHZ 9600BPS RS232/485
Fitxak: X24-009PKC-RA.pdf
  • Mezua
X24-009PKC-RAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X24-009PKC-RA fabrikatzailea Digi International
deskribapena MOD RF 2.4GHZ 9600BPS RS232/485 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4079 pcs Datuen fitxa X24-009PKC-RA.pdf
Tentsioa - hornidura 7 V ~ 18 V Series XStream™
sentikortasuna -105dBm Energia - Irteera 17dBm (50mW)
Beste izenak X24009PKCRA Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazioa edo protokoloa FHSS, FSK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface RS-232, RS-485 Funtzio Transceiver, Modem
Frequency 2.4GHz ~ 2.4835GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza RF Transceiver, Modem 2.4GHz ~ 2.4835GHz FHSS, FSK RS-232, RS-485 9.6kbps Datu-tasa (gehienez) 9.6kbps