WR44-U900-FE2-SF
Digi InternationalDigi International
Digi International
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR44-U900-FE2-SF
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena TRANSPORT WR44 - HSPA+ (800/850/
Fitxak: 1.WR44-U900-FE2-SF.pdf2.WR44-U900-FE2-SF.pdf3.WR44-U900-FE2-SF.pdf
  • Mezua
WR44-U900-FE2-SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR44-U900-FE2-SF fabrikatzailea Digi International
deskribapena TRANSPORT WR44 - HSPA+ (800/850/ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 9 V ~ 36 V Series Transport®
sentikortasuna -90dBm Energia - Irteera -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazioa edo protokoloa HSPA+
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface RS-232, USB
Funtzio Router Frequency 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz