WR21-R52A-DE1-TB
Digi InternationalDigi International
Digi International
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR21-R52A-DE1-TB
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena CELLULAR ROUTER EMEA GSM-R
Fitxak: 1.WR21-R52A-DE1-TB.pdf2.WR21-R52A-DE1-TB.pdf
Stock egoera 77 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
WR21-R52A-DE1-TBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR21-R52A-DE1-TB fabrikatzailea Digi International
deskribapena CELLULAR ROUTER EMEA GSM-R Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 77 pcs Datuen fitxa 1.WR21-R52A-DE1-TB.pdf2.WR21-R52A-DE1-TB.pdf
Series Transport® sentikortasuna -
Energia - Irteera - Modulazioa edo protokoloa HSPA+
Interface RJ-45, RS-232 Funtzio Router
Frequency 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Datu-tasa (gehienez) 150Mbps