A24-HASM-525
Digi InternationalDigi International
A24-HASM-525 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A24-HASM-525
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena RF ANT 2.4GHZ WHP TILT RP-SMA 6"
Fitxak: 1.A24-HASM-525.pdf2.A24-HASM-525.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
A24-HASM-525ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A24-HASM-525 fabrikatzailea Digi International
deskribapena RF ANT 2.4GHZ WHP TILT RP-SMA 6" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4761 pcs Datuen fitxa 1.A24-HASM-525.pdf2.A24-HASM-525.pdf
VSWR - Bukaera Connector, RP-SMA Female
Series - Itzulerako galera -
Packaging Bulk Beste izenak A09-HASM-525
A09-HASM-525-ND
A24-HASM-525_A
A24HASM525
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 5.394" (137.00mm)
Irabazia 2.1dBi Maiztasun-tartea -
Maiztasuna Taldea UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 2.4GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.4GHz Whip, Tilt RF Antenna 2.1dBi Connector, RP-SMA Female Connector Mount