L204XF4S
Dielectric LaboratoriesDielectric Laboratories
Dielectric Laboratories
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L204XF4S
Fabrikatzaileak / Marka: Dielectric Laboratories
Produktuaren Deskribapena LOWPASS FILTER
Fitxak: L204XF4S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
L204XF4Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L204XF4S fabrikatzailea Dielectric Laboratories
deskribapena LOWPASS FILTER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1460 pcs Datuen fitxa L204XF4S.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm) Series -
Ripple - Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1761-1055
AFL05826
Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera 1.5dB
Altuera (Max) 0.098" (2.49mm) Frequency 20.4GHz