8030331500WOLNS
DialightDialight
Dialight
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8030331500WOLNS
Fabrikatzaileak / Marka: Dialight
Produktuaren Deskribapena PRESS TO TEST CAP W/O LENS
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
54 pcs
  • Mezua
8030331500WOLNSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8030331500WOLNS fabrikatzailea Dialight
Kopurua eskuragarri 5970 pcs Datuen fitxa
Uhin - gailurra - Tentsioa -
Angeluen ikuspegia - Mota -
Amaiera estiloa - Series 803
balorazio - Panel ebakitze formakoa -
Panela ebakitzeko neurriak - Beste izenak 803-0331-500W-OLNS
803-0331-500W-OLNS-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa -
Lentearen gardentasuna - Lens Style / Tamaina -
Lente kolorea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Lanpara kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Panel Indicator
Oraingo -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: IND PRESS TO TEST CAP CLR TRANSP
Stockean: 6062 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: IND PRESS TO TEST CAP BLU TRANSP
Stockean: 2933 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: IND PRESS TO TEST CAP RED TRANSP
deskribapena: IND PRESS TO TEST CAP YLW TRANSP
deskribapena: IND PRESS TO TEST CAP WHITE
deskribapena: IND PRESS TO TEST CAP GRN TRANSP
80301C
80301C
fabrikatzaileak: Murata Power Solutions
deskribapena: FIXED IND 75UH 1A 100 MOHM
Deskarga: 80301C.pdf
80301
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SET SKT STD DP SAE & MET 1/4DR 1
Stockean: 514 pcs
80302D
80302D
deskribapena: SET SKT 1/4DR ST 6PT MT 13PC
80300P
80300P
deskribapena: SET SKT STD/DP 1/4DR 6PT 51PC SA
Stockean: 530 pcs
deskribapena: FIXED IND 150UH 1A 140 MOHM