V48SR12005NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
V48SR12005NRFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48SR12005NRFA
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 66W
Fitxak: V48SR12005NRFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
35 pcs
70 pcs
105 pcs
  • Mezua
V48SR12005NRFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48SR12005NRFA fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 66W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2242 pcs Datuen fitxa V48SR12005NRFA.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.30" L x 0.90" W x 0.36" H (33.0mm x 22.9mm x 9.2mm)
Series Delphi V48SR Energia (Watts) 66W
Packaging Tray Pakete / kasua 8-DIP Module, 1/16 Brick
Beste izenak 941-1008 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 120°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Eraginkortasuna 91%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5.5A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 5.5A