Q48SQ12018NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Q48SQ12018NRFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q48SQ12018NRFA
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 216W
Fitxak: Q48SQ12018NRFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
Q48SQ12018NRFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q48SQ12018NRFA fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 216W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1587 pcs Datuen fitxa Q48SQ12018NRFA.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.41" H (57.9mm x 36.8mm x 10.4mm)
Series Delphi Q48SQ Energia (Watts) 216W
Packaging Tray Pakete / kasua 8-DIP Module, 1/4 Brick
Beste izenak 941-1655 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Eraginkortasuna 94.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 18A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 18A