Q48SD12034NRFB
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q48SD12034NRFB
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 408W
Fitxak: Q48SD12034NRFB.pdf
  • Mezua
Q48SD12034NRFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q48SD12034NRFB fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 408W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6769 pcs Datuen fitxa Q48SD12034NRFB.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Intermediate Bus Converter, Digital Tamaina / dimentsioa 2.30" L x 1.45" W x 0.44" H (58.4mm x 36.8mm x 11.2mm)
Series Delphi Q48SD Energia (Watts) 408W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 95.5% Deskribapen zehatza Intermediate Bus Converter, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 34A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 34A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low