PMU-27V155WCCA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMU-27V155WCCA
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 27V 155W
Fitxak: PMU-27V155WCCA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
PMU-27V155WCCAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMU-27V155WCCA fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 27V 155W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2142 pcs Datuen fitxa PMU-27V155WCCA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 27.6V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Series PMU Energia (Watts) 155W
Beste izenak 1145-1262 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Adjustable Output
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 27.6V 5.5A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5.5A Homologazioak CB, CCC, CE, cURus, SIQ