PMF-24V320WCGB
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMF-24V320WCGB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMF-24V320WCGB
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 320W
Fitxak: 1.PMF-24V320WCGB.pdf2.PMF-24V320WCGB.pdf3.PMF-24V320WCGB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PMF-24V320WCGBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMF-24V320WCGB fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 320W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Series PMF Energia (Watts) 320W
Beste izenak 1145-1126 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 13.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 13.3A Homologazioak CB, CCC, CE, cURus, TUVgs