PJ-12V100WBRA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PJ-12V100WBRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJ-12V100WBRA
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 100W
Fitxak: 1.PJ-12V100WBRA.pdf2.PJ-12V100WBRA.pdf3.PJ-12V100WBRA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
540 pcs
  • Mezua
PJ-12V100WBRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJ-12V100WBRA fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2412 pcs Datuen fitxa 1.PJ-12V100WBRA.pdf2.PJ-12V100WBRA.pdf3.PJ-12V100WBRA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Series PJ Energia (Watts) 100W
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 8.5A