E48SC12020NRFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E48SC12020NRFH
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 240W
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42 pcs
  • Mezua
E48SC12020NRFHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E48SC12020NRFH fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 240W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2188 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 75V Mota Isolated Module, Digital
Hornitzaileen gailuen paketea Eighth Brick Tamaina / dimentsioa 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.8mm x 12.7mm)
Series Delphi E48SC Energia (Watts) 240W
Packaging Tray Pakete / kasua Eighth Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 95.2% Deskribapen zehatza Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 20A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 20A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low