E36SC12009NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
E36SC12009NRFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E36SC12009NRFA
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 108W
Fitxak: E36SC12009NRFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
21 pcs
42 pcs
63 pcs
105 pcs
252 pcs
  • Mezua
E36SC12009NRFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E36SC12009NRFA fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 108W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2414 pcs Datuen fitxa E36SC12009NRFA.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 10.9mm)
Series Delphi E36SC Energia (Watts) 108W
Packaging Tray Pakete / kasua 8-DIP Module, 1/8 Brick
Beste izenak 941-1571 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Eraginkortasuna 92%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 9A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 9A