DRP024V060W1NY
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP024V060W1NY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DRP024V060W1NY
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 60W
Fitxak: 1.DRP024V060W1NY.pdf2.DRP024V060W1NY.pdf3.DRP024V060W1NY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
504 pcs
  • Mezua
DRP024V060W1NYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DRP024V060W1NY fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.70" L x 1.26" W x 4.75" H (119.3mm x 32.0mm x 120.6mm)
Series CliQ II Energia (Watts) 60W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Homologazioak CB, cCSAus, CE, cULus, cURus