DRM-24V120W1PN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRM-24V120W1PN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DRM-24V120W1PN
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 120W
Fitxak: 1.DRM-24V120W1PN.pdf2.DRM-24V120W1PN.pdf3.DRM-24V120W1PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 800 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 800 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DRM-24V120W1PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DRM-24V120W1PN fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 120W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4.5kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.57" W x 4.88" H (117.0mm x 40.0mm x 124.0mm)
Series CliQ M Energia (Watts) 120W
Beste izenak 1145-1194 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 92.8% Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Homologazioak CB, CE, CSA, cULus, cURus
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DRM-24V80W1PN
DRM-24V80W1PN
fabrikatzaileak: Delta Electronics
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 80W
Stockean: 886 pcs
Deskarga: DRM-24V80W1PN.pdf
RFQ
DRM-EDN-CSM-2YR
DRM-EDN-CSM-2YR
fabrikatzaileak: Digi International
deskribapena: SECURITY MONITOR EDITION-2YR
Stockean: 4094 pcs
Deskarga:
RFQ
DRM-24V240W1PN
DRM-24V240W1PN
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 240W