DNL10S0A0R16NFD
Delta ElectronicsDelta Electronics
DNL10S0A0R16NFD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DNL10S0A0R16NFD
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.75-5V 80W
Fitxak: DNL10S0A0R16NFD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
24 pcs
48 pcs
72 pcs
120 pcs
264 pcs
504 pcs
  • Mezua
DNL10S0A0R16NFDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DNL10S0A0R16NFD fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena DC DC CONVERTER 0.75-5V 80W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7356 pcs Datuen fitxa DNL10S0A0R16NFD.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.75 ~ 5 V Tentsioa - Sarrera (min) 8.3V
Tentsioa - Input (Max) 14V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.37" W x 0.50" H (50.8mm x 9.5mm x 12.7mm) Series Delphi DNL
Energia (Watts) 80W Packaging Tray
Pakete / kasua 11-SIP Module Beste izenak 941-1035
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 5 V 16A 8.3V - 14V Input
Uneko - Irteera (Max) 16A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low