AFB1724HH-A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AFB1724HH-A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFB1724HH-A
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 172X25.4MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.AFB1724HH-A.pdf2.AFB1724HH-A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AFB1724HH-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFB1724HH-A fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena FAN AXIAL 172X25.4MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1487 pcs Datuen fitxa 1.AFB1724HH-A.pdf2.AFB1724HH-A.pdf
Zabalera 25.40mm pisu 0.948 lb (430.01g)
Tentsio-tartea 12 ~ 30VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.524 in H2O (130.5 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 172mm Dia Series AFB
RPM 3200 RPM Energia (Watts) 14.90W
Beste izenak 603-1557
AFB1724HHA
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 53.5 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Aluminum Materiala - Blade Plastic
Bizitza @ tenperatura. 80000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.620A