AA15S2400D
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15S2400D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AA15S2400D
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 15W
Fitxak: AA15S2400D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
AA15S2400Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AA15S2400D fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1907 pcs Datuen fitxa AA15S2400D.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
Series AA15S Energia (Watts) 15W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da Yes Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 79%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 625mA 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 625mA