WB-RS232-24LP-A
Datawave WirelessDatawave Wireless
WB-RS232-24LP-A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WB-RS232-24LP-A
Fabrikatzaileak / Marka: Datawave Wireless
Produktuaren Deskribapena 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE DB
Fitxak: WB-RS232-24LP-A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
WB-RS232-24LP-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WB-RS232-24LP-A fabrikatzailea Datawave Wireless
deskribapena 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE DB Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1028 pcs Datuen fitxa WB-RS232-24LP-A.pdf
Tentsioa - hornidura 7 V ~ 30 V Series -
sentikortasuna -101dBm Beste izenak 1857-1011
Modulazioa edo protokoloa 802.15.4 Interface RS-232
Funtzio Transceiver Frequency 2.4GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza RF Transceiver 2.4GHz 802.15.4 RS-232 115.2kbps
Datu-tasa (gehienez) 115.2kbps eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WB-USB-09SX-A
WB-USB-09SX-A
fabrikatzaileak: Datawave Wireless
deskribapena: 900 MHZ 1W POWER WIRELESS BRIDGE
Stockean: 535 pcs
Deskarga: WB-USB-09SX-A.pdf
RFQ
WB-IMX6S
WB-IMX6S
fabrikatzaileak: Wandboard
deskribapena: WB-IMX6S
Stockean: 995 pcs
Deskarga:
RFQ
WB-RS485-24LP-A
WB-RS485-24LP-A
deskribapena: 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE RS
Stockean: 997 pcs
Deskarga: WB-RS485-24LP-A.pdf
WB-IMX6U-BW
WB-IMX6U-BW
fabrikatzaileak: Wandboard
deskribapena: WB-IMX6U-BW KIT
Stockean: 817 pcs
Deskarga:
WB-IMX6QP-BW
WB-IMX6QP-BW
deskribapena: WB-IMX6QP-BW KIT
Stockean: 488 pcs
WB-RS485-24HP-A
WB-RS485-24HP-A
deskribapena: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE RS4
Stockean: 996 pcs
Deskarga: WB-RS485-24HP-A.pdf
WB-USB-24HP-A
WB-USB-24HP-A
deskribapena: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE WIT