WVL9FJ120K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WVL9FJ120K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena WVL 12 10% F09
Fitxak: WVL9FJ120K.pdf
  • Mezua
WVL9FJ120Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WVL9FJ120K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena WVL 12 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5082 pcs Datuen fitxa WVL9FJ120K.pdf
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.300" Dia (7.62mm)
Series WVL Q @ Freq 96 @ 2.5MHz
Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 12µH
Altuera 0.430" (10.92mm) Deskribapen zehatza 12µH Adjustable Inductor 96 @ 2.5MHz Radial, Vertical Cylinder