WSR5R0200FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSR5R0200FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSR5R0200FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 5W 4527
Fitxak: WSR5R0200FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
WSR5R0200FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSR5R0200FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 5W 4527 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80368 pcs Datuen fitxa WSR5R0200FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 4527 Tamaina / dimentsioa 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Series WSR Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4527 J-Lead Beste izenak WSRC-.02TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 5W Chip Resistor 4527 J-Lead Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element