WSLT2010R5000FEB18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLT2010R5000FEB18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSLT2010R5000FEB18
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 1% 1W 2010
Fitxak: 1.WSLT2010R5000FEB18.pdf2.WSLT2010R5000FEB18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
WSLT2010R5000FEB18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSLT2010R5000FEB18 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.5 OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262636 pcs Datuen fitxa 1.WSLT2010R5000FEB18.pdf2.WSLT2010R5000FEB18.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Series WSLT-HP Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak WSLTA-.500TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element