WSLP2726L5000FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP2726L5000FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSLP2726L5000FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 500 UOHM 1% 7W 2726
Fitxak: 1.WSLP2726L5000FEA.pdf2.WSLP2726L5000FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
WSLP2726L5000FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSLP2726L5000FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 500 UOHM 1% 7W 2726 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29887 pcs Datuen fitxa 1.WSLP2726L5000FEA.pdf2.WSLP2726L5000FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2726 Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.260" W (6.90mm x 6.60mm)
Series WSLP Erresistentzia 500 µOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 541-4377-1
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.124" (3.15mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 µOhms ±1% 7W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element