WSLP1206R0150FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP1206R0150FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSLP1206R0150FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.015 OHM 1% 1W 1206
Fitxak: WSLP1206R0150FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
WSLP1206R0150FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSLP1206R0150FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.015 OHM 1% 1W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117555 pcs Datuen fitxa WSLP1206R0150FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series WSLP Erresistentzia 15 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak WSLP-.015DKR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element