WSLP08057L000FEA18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP08057L000FEA18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSLP08057L000FEA18
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.007 OHM 1% 1W 0805
Fitxak: WSLP08057L000FEA18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
WSLP08057L000FEA18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSLP08057L000FEA18 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.007 OHM 1% 1W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71960 pcs Datuen fitxa WSLP08057L000FEA18.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Series WSLP-HP Erresistentzia 7 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-2528-6
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.023" (0.58mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element