WSLP0603R0200FEB
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP0603R0200FEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSLP0603R0200FEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 0.4W 0603
Fitxak: 1.WSLP0603R0200FEB.pdf2.WSLP0603R0200FEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
WSLP0603R0200FEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSLP0603R0200FEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 0.4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 205676 pcs Datuen fitxa 1.WSLP0603R0200FEB.pdf2.WSLP0603R0200FEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Series WSLP Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak WSLPA-.02TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.023" (0.58mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element