WSL2726L3000FEB
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2726L3000FEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSL2726L3000FEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 300 UOHM 1% 3W 2726
Fitxak: 1.WSL2726L3000FEB.pdf2.WSL2726L3000FEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
WSL2726L3000FEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSL2726L3000FEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 300 UOHM 1% 3W 2726 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95214 pcs Datuen fitxa 1.WSL2726L3000FEB.pdf2.WSL2726L3000FEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2726 Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.260" W (6.90mm x 6.60mm)
Series WSL Erresistentzia 300 µOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak WSLQ-.0003TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 300 µOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element