WSL27261L600FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL27261L600FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSL27261L600FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.0016 OHM 1% 3W 2726
Fitxak: 1.WSL27261L600FEA.pdf2.WSL27261L600FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
WSL27261L600FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSL27261L600FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.0016 OHM 1% 3W 2726 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105078 pcs Datuen fitxa 1.WSL27261L600FEA.pdf2.WSL27261L600FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2726 Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.260" W (6.90mm x 6.60mm)
Series WSL Erresistentzia 1.6 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Deskribapen zehatza 1.6 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Konposizio Metal Element