WSL2010R2300FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2010R2300FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSL2010R2300FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.23 OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: WSL2010R2300FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
WSL2010R2300FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSL2010R2300FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.23 OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 364812 pcs Datuen fitxa WSL2010R2300FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Series WSL Erresistentzia 230 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak Q3305319
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 230 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element