WSL0603R0200FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL0603R0200FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSL0603R0200FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: WSL0603R0200FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
WSL0603R0200FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSL0603R0200FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 299579 pcs Datuen fitxa WSL0603R0200FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Series WSL Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak WSLJ-.02TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.46mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element