WSH2818R0200FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSH2818R0200FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSH2818R0200FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 5W 2818
Fitxak: WSH2818R0200FEA.pdf
  • Mezua
WSH2818R0200FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSH2818R0200FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 5W 2818 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2756 pcs Datuen fitxa WSH2818R0200FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2818 Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Series WSH2818 Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak WSHA-.02TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.39mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element