WSC251550R00FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC251550R00FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSC251550R00FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 50 OHM 1% 1W 2515
Fitxak: WSC251550R00FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
WSC251550R00FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSC251550R00FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 50 OHM 1% 1W 2515 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144531 pcs Datuen fitxa WSC251550R00FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2515 Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm)
Series WSC Erresistentzia 50 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2515 J-Lead Beste izenak WSCB-50TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.125" (3.17mm) Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2515 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound