TNPW2512866KBEEG
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2512866KBEEG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW2512866KBEEG
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 866K OHM 0.1% 1/2W 2512
Fitxak: 1.TNPW2512866KBEEG.pdf2.TNPW2512866KBEEG.pdf
  • Mezua
TNPW2512866KBEEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW2512866KBEEG fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 866K OHM 0.1% 1/2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5453 pcs Datuen fitxa 1.TNPW2512866KBEEG.pdf2.TNPW2512866KBEEG.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 866 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak TNPW2512 866K 0.1% T9 E67 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 866 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film