TNPW25124K30FHTG
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW25124K30FHTG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW25124K30FHTG
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.3K OHM 1% 1/2W 2512
Fitxak: 1.TNPW25124K30FHTG.pdf2.TNPW25124K30FHTG.pdf
  • Mezua
TNPW25124K30FHTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW25124K30FHTG fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.3K OHM 1% 1/2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4442 pcs Datuen fitxa 1.TNPW25124K30FHTG.pdf2.TNPW25124K30FHTG.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series TNPW Erresistentzia 4.3 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film