TNPW2010432RBEEF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2010432RBEEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW2010432RBEEF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 432 OHM 0.1% 2/5W 2010
Fitxak: 1.TNPW2010432RBEEF.pdf2.TNPW2010432RBEEF.pdf
  • Mezua
TNPW2010432RBEEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW2010432RBEEF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 432 OHM 0.1% 2/5W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4439 pcs Datuen fitxa 1.TNPW2010432RBEEF.pdf2.TNPW2010432RBEEF.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 432 Ohms
Energia (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak TNPW2010 432R 0.1% T9 E02 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 432 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film