TNPW2010301RBETF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2010301RBETF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW2010301RBETF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 301 OHM 0.1% 2/5W 2010
Fitxak: 1.TNPW2010301RBETF.pdf2.TNPW2010301RBETF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TNPW2010301RBETFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW2010301RBETF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 301 OHM 0.1% 2/5W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6814 pcs Datuen fitxa 1.TNPW2010301RBETF.pdf2.TNPW2010301RBETF.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series TNPW Erresistentzia 301 Ohms
Energia (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak TNPW2010 301R 0.1% T9 R02
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 301 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film