TNPW2010178KBETF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2010178KBETF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW2010178KBETF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 178K OHM 0.1% 2/5W 2010
Fitxak: 1.TNPW2010178KBETF.pdf2.TNPW2010178KBETF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TNPW2010178KBETFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW2010178KBETF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 178K OHM 0.1% 2/5W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3765 pcs Datuen fitxa 1.TNPW2010178KBETF.pdf2.TNPW2010178KBETF.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series TNPW Erresistentzia 178 kOhms
Energia (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak TNPW2010 178K 0.1% T9 R02
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 178 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film