TNPW121069K8BEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121069K8BEEN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW121069K8BEEN
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 69.8K OHM 0.1% 1/2W 1210
Fitxak: 1.TNPW121069K8BEEN.pdf2.TNPW121069K8BEEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TNPW121069K8BEENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW121069K8BEEN fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 69.8K OHM 0.1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149160 pcs Datuen fitxa 1.TNPW121069K8BEEN.pdf2.TNPW121069K8BEEN.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 69.8 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak TNPW1210 69K8 0.1% T9 E52 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 69.8 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film