TNPW1210294KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1210294KBETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW1210294KBETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 294K OHM 0.1% 1/3W 1210
Fitxak: TNPW1210294KBETA.pdf
  • Mezua
TNPW1210294KBETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW1210294KBETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 294K OHM 0.1% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 175540 pcs Datuen fitxa TNPW1210294KBETA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Series TNPW Erresistentzia 294 kOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak TNPW1210 294K 0.1% T9 RT1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Military
Failure Rate - Deskribapen zehatza 294 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film