TNPW1210205RFETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1210205RFETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW1210205RFETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 205 OHM 1% 1/3W 1210
Fitxak: TNPW1210205RFETA.pdf
  • Mezua
TNPW1210205RFETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW1210205RFETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 205 OHM 1% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 303063 pcs Datuen fitxa TNPW1210205RFETA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Series TNPW Erresistentzia 205 Ohms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Deskribapen zehatza 205 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film Konposizio Thin Film