TNPW1206887KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206887KBETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW1206887KBETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 887K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: TNPW1206887KBETA.pdf
  • Mezua
TNPW1206887KBETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW1206887KBETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 887K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 114689 pcs Datuen fitxa TNPW1206887KBETA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TNPW Erresistentzia 887 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak TNPW1206 887K 0.1% T9 RT1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Military
Failure Rate - Deskribapen zehatza 887 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film