TNPW1206348KBEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206348KBEEN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW1206348KBEEN
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 348K OHM 0.1% 2/5W 1206
Fitxak: 1.TNPW1206348KBEEN.pdf2.TNPW1206348KBEEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TNPW1206348KBEENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW1206348KBEEN fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 348K OHM 0.1% 2/5W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163196 pcs Datuen fitxa 1.TNPW1206348KBEEN.pdf2.TNPW1206348KBEEN.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 348 kOhms
Energia (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak TNPW1206 348K 0.1% T9 E52 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 348 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film