TNPW12062K74FETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12062K74FETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW12062K74FETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.74K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: TNPW12062K74FETA.pdf
  • Mezua
TNPW12062K74FETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW12062K74FETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.74K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 312077 pcs Datuen fitxa TNPW12062K74FETA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TNPW Erresistentzia 2.74 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.74 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film Konposizio Thin Film