TNPW120629K4FETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW120629K4FETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW120629K4FETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 29.4K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: TNPW120629K4FETA.pdf
  • Mezua
TNPW120629K4FETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW120629K4FETA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 29.4K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 317444 pcs Datuen fitxa TNPW120629K4FETA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TNPW Erresistentzia 29.4 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Deskribapen zehatza 29.4 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film Konposizio Thin Film