TNPW080588R7BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080588R7BEEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW080588R7BEEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 88.7 OHM 0.1% 1/5W 0805
Fitxak: 1.TNPW080588R7BEEA.pdf2.TNPW080588R7BEEA.pdf
  • Mezua
TNPW080588R7BEEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW080588R7BEEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 88.7 OHM 0.1% 1/5W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 572013 pcs Datuen fitxa 1.TNPW080588R7BEEA.pdf2.TNPW080588R7BEEA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TNPW e3 Erresistentzia 88.7 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak TNPW0805 88R7 0.1% T9 ET1 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 88.7 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film